Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Gorący czas...

Tegoroczny czerwiec jest wyjątkowo gorący... zwłaszcza w polityce i to nie tylko tej lokalnej. Kampania związana z przedterminowymi wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej powoli dociera także do Łomży. W ciągu najbliższych dniach w mieście swoje wizyty zapowiedzieli Marek Jurek i Jarosław Kaczyński. Miał być także Waldemar Pawlak, ale nie przyjedzie...

Jako pierwszego łomżanie będą mogli zobaczyć Marka Jurka. Kandydat na Prezydenta RP z Prawicy Rzeczypospolitej przyjedzie już w sobotę (12 czerwca). O godz. 18. 00 planowana jest Konwencja Wyborcza Marka Jurka w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II przy ul. Zawadzkiej 55  w Łomży.

W tym samym miejscu następnego dnia miał być także Waldemar Pawlak. Kandydat ludowców na Prezydenta RP miał wziąć udział w odbywającym się w niedzielę w Łomży „Wojewódzkim Święcie Ludowym”. Pierwszym punktem programu jest Msza święta w kościele pw. Krzyża Świętego, a po niej oficjalna część święta na placu przy parafii z udziałem Łomżyńskiej Orkiestry Dętej podczas której miał przemówić Pawlak. Niestety jak poinformowano nas w biurze PSL w Białymstoku Pawlaka nie będzie, a „zastąpi” go Marek Sawicki minister rolnictwa.

Najwięcej emocji wzbudza jednak wizyta w Łomży Jarosława Kaczyńskiego. Kandydat PiS na Prezydenta będzie u nas 15 czerwca (wtorek), o godzinie 16.00 na Starym Rynku. To bezsprzecznie będzie najważniejsze wydarzenie dnia, w którym Łomża świętować będzie 592 rocznice nadania jej praw miejskich. W związku z tym jubileuszem władze miasta zaplanowały bowiem jedynie Uroczystą Sesję Rady Miejskiej.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę