Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

ŁSM: prezes Brodziuk i dwóch wiceprezesów

Główne zdjęcie
Jerzy Brodziuk

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowy zarząd. Wczoraj wieczorem Rada Nadzorcza spółdzielni najpierw przyjęła rezygnację dotychczasowego prezesa Ryszarda Siedleckiego i członka zarządu, głównej księgowej, Marii Rainki, a następnie wybrała nowego prezesa i dwóch wiceprezesów. Prezesem został Jerzy Brodziuk, a wiceprezesami Zbigniew Dziemiński i Ryszard Ślązak.

O dokonaniu wyboru nowego zarządu spółdzielni poinformował Zbigniew Bronowicz przewodniczący Rady Nadzorczej ŁSM. Jak twierdzi przy wyborze prezesa i pierwszego z wiceprezesów nie było większych dyskusji w Radzie. Te pojawiły się dopiero przy wyborze drugiego wiceprezesa, bo dotychczas w spółdzielni takiego układu nie było.
Jerzy Brodziuk to dotychczasowy wiceprezes ŁSM, a do niedawna także radny miasta Łomża (z końcem kwietnia zrezygnował z mandatu). Zbigniew Dziemiński i Ryszard Ślązak to pracownicy administracji spółdzielni.

Wybór nowego zarządu ŁSM na niespełna dwa tygodnie przez końcem kadencji  Rady Nadzorczej budzie zadziwienie. Przypomnijmy nową Radę Nadzorcza mają wybrać członkowie Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej podczas zaplanowanego na 22  i 23 czerwca Walnego Zgromadzenia.

PS
O poranku Zbigniew Bronowicz uściślił, że Rada Nadzorcza wybrała prezesa, jego zstępcę i członka zarządu. Informując o wyborze dwóch wicperezesów przejęzyczył się.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę