czwartek, 23 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

ŁSM: prezes Brodziuk i dwóch wiceprezesów

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowy zarząd. Wczoraj wieczorem Rada Nadzorcza spółdzielni najpierw przyjęła rezygnację dotychczasowego prezesa Ryszarda Siedleckiego i członka zarządu, głównej księgowej, Marii Rainki, a następnie wybrała nowego prezesa i dwóch wiceprezesów. Prezesem został Jerzy Brodziuk, a wiceprezesami Zbigniew Dziemiński i Ryszard Ślązak.

Jerzy Brodziuk
Jerzy Brodziuk

O dokonaniu wyboru nowego zarządu spółdzielni poinformował Zbigniew Bronowicz przewodniczący Rady Nadzorczej ŁSM. Jak twierdzi przy wyborze prezesa i pierwszego z wiceprezesów nie było większych dyskusji w Radzie. Te pojawiły się dopiero przy wyborze drugiego wiceprezesa, bo dotychczas w spółdzielni takiego układu nie było.
Jerzy Brodziuk to dotychczasowy wiceprezes ŁSM, a do niedawna także radny miasta Łomża (z końcem kwietnia zrezygnował z mandatu). Zbigniew Dziemiński i Ryszard Ślązak to pracownicy administracji spółdzielni.

Wybór nowego zarządu ŁSM na niespełna dwa tygodnie przez końcem kadencji  Rady Nadzorczej budzie zadziwienie. Przypomnijmy nową Radę Nadzorcza mają wybrać członkowie Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej podczas zaplanowanego na 22  i 23 czerwca Walnego Zgromadzenia.

PS
O poranku Zbigniew Bronowicz uściślił, że Rada Nadzorcza wybrała prezesa, jego zstępcę i członka zarządu. Informując o wyborze dwóch wicperezesów przejęzyczył się.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0