Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Na 61 zderzyły się autobusy

Do nietypowej kolizji doszło wczoraj na krajowej 61. W pobliżu miejscowości Górki Sypniewo na odcinku Łomża – Grajewo autobus uderzył w tył innego autokaru jadącego w tym samym kierunku. Na szczęście z zdarzeniu nikt nie został ranny.

Do stłuczki doszło przed godziną 7.00. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że przyczyną uderzenia było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze przez 50-letniego kierowcę autokaru, który jechał z tyłu. Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany 500 złotowym mandatem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę