Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Poseł Jarosław Zieliński otworzył swoje biuro w Łomży.

Jarosław Zieliński w wyborach parlamentarnych w 2001 roku startował z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 24 Białystok. Do Sejmu wszedł jednak dopiero przed rokiem – ślubowanie złożył 23 października 2003 roku. Zastąpił w Sejmie Krzysztofa Jurgiela, który wygrał wybory uzupełniające do Senatu.

Poseł Zieliński ma 44 lata, jest żonaty. Pracuje na co dzień w stolicy jako burmistrz Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy. Swoje biura poselskie ma już w Białymstoku, Suwałkach i Augustowie. Uroczystość w Łomży rozpoczęła Msza Święta w katedrze, po niej odbyło się poświęcenie siedziby biura poselskiego przy Alei legionów 7 A.
Otwierając pomieszczenia poseł Zieliński podkreślił, że chce służyć mieszkańcom całego województwa i będzie czekał na ich odwiedziny, ale także zamierza przyczynić się do rozszerzenia nurtu Prawa i Sprawiedliwości w województwie podlaskim.
Biuro J. Zielińskiego będzie już kolejnym w Łomży. W mieście swoje biura mają już m.in. posłowie Wojciech Borzuchowski(PiS), Józef Mioduszewski (PSL), Mieczysław Czerniawski (SLD), posłanka Marta Fogler (PO), a także senator Jan Szafraniec (LPR).

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę