Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

ŁSM jeszcze dzisiaj może mieć nowego Prezesa

Główne zdjęcie
Osiedle Górka Zawadzka, zasoby ŁSM

Rada Nadzorcza Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jeszcze dziś może wybrać nowego prezesa zarządy spółdzielni. Zbigniew Bronowicz przewodniczący Rady Nadzorczej ŁSM potwierdził, ze punkt dotyczący zmian w zarządzie spółdzielni jest w proponowanym porządku dzisiejszych obrad Rady Nadzorczej. Bronowicz nie chciał zdradzić kto ubiega się (i ilu jest kandydatów) o fotel prezesa zwalniany przez Ryszarda Siedleckiego, który przechodzi już na emeryturę.

Przypomnijmy za dwa tygodnie w ŁSM odbędzie się Walne Zgromadzenie członków, które ma wybrać nową Radę Nadzorczą spółdzielni. To, że na kilkanaście dni wcześniej stara Rada Nadzorcza wybierze nowy zarząd budzi zdziwienie i oburzenie wielu z tych, którzy zamierzają kandydować do nowej Rady. Pytany o to Zbigniew Bronowicz odpowiada, że dla niego nie jest to jakimś faux pas. Tłumaczy też że do nowej Rady mogą wejść ludzie którzy niekoniecznie będą  znali się na spółdzielczości. Bronowicz zastrzega jednak, że nie wiadomo czy dziś do zmian w zarządzie spółdzielni dojdzie.
- To jest tylko propozycja porządku obrad i punkt musi zostać zatwierdzony przez całą Radę – mówi Bronowicz.
Jest też jakiś inny tajemniczy powód, którego nie chciał ujawnić.
- Najpierw musi to coś zaistnieć, aby później Rada mogła wybierać nowego prezesa – mówi Bronowicz, ale tego powodu, tak jak i nazwisk kandydatów na nowego prezesa, zdradzić nie chce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę