Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Fontanna już tryska...

Miała być na Dzień Dziecka, ale nieco się opóźniła... - Odbiór końcowy zaplanowany jest na najbliższy piątek - podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. Niemniej fontanna „chyba największa atrakcja obiektów rekreacyjnych na osiedlu Konstytucji” (to określenie z oficjalnej strony internetowej Urzędu Miejskiego) już działa i tryska wodą z 21 dysz... ku uciesze dziatwy.

Fontanna w dawnej strzelnicy na os. Konstytucji 3 Maja razem z placem zajmuje powierzchnię ponad 600 m2. Jej niecka zagłębiona jest na ok. 40 cm, i może pomieścić 11 tysięcy litrów wody. Wodę w niej wzbija w górę 21 dysz. Mają one tryskać strumieniami o indywidualnie regulowanej wysokości co ma umożliwić tworzenie różnorodnych efektów przestrzennych. Dodatkowo każdy ze strumieni jest podświetlony przez kolorowy reflektor RGB o mocy 20 W.
Wokół fontanny powstały chodniki, a mają jeszcze pojawić się ławki oraz donice parkowe na zieleń niską. 
Wszystko kosztowało nas jedyne 800 000 zł (słownie: osiemset tysięcy złotych).

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę