Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Nowy (stary) zastępca Komendanta Policji w Łomży

Główne zdjęcie
Akt powołania nadkomisarzowi Góreckiemu (po prawej) wręczył I zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji podinspektor Adam Momot.(fot. KMP Łomża)

Przed południem nadkomisarz Robert Górecki został powołany na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. W łomżyńskiej jednostce nadkomisarz Górecki będzie nadzorował pracę służb kryminalnych, czyli robił to samo co przez ostatnie dziewięć miesięcy jako pełniący obowiązki zastępcy Komendanta.

Nadkomisarz Robert Górecki ma 43 lata. Urodził się w Wodzisławie Śląskim. Służbę w resorcie rozpoczął w 1990 w pionie kryminalnym. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Był między innymi Naczelnikiem Sekcji Kryminalnej KMP w Łomży.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę