Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Ścigali lexusa... złapali złodzieja

Lexusa skradzionego w Berlinie odzyskali policjanci z Łomży. Samochód „przejęli” nieco przez przypadek. Jadący nim drogą nr 61 przez Łomżę kierowca popełnił wykroczenie drogowe, a widzący to funkcjonariusze postanowili zwrócić mu uwagę. Kierowca lexusa na polskich tablicach rejestracyjnych zaczął jednak uciekać, a policjanci ruszyli w pościg...

Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Lexus był szybszy niż ścigający go policyjny radiowóz. W okolicach miejscowości Poryte  mundurowi stracili go z oczu. Po kilku minutach udało im się jednak dostrzec samochód w okolicach wsi Korzeniste. Lexus był porzucony. Na miejsce wezwano wsparcie – w tym także z policjantów z psem tropiącym z Kolna. I to właśnie ten pies w odległości około kilometra od samochodu odnalazł ukrywającego się kierowcę. Okazało się nim 22-letni Litwin. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że samochód którym jechał został skradziony pod koniec maja w Berlinie. Okazało się także, ze tablice rejestracyjne, które były doczepione do lexusa zostały także skradzione – dwa lata temu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę