Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Gimnazjalista dilerem

Zaledwie 14 lat ma zatrzymany przez łomżyńską policję diler narkotykowy. Mundurowi, którzy zatrzymali nastolatka znaleźli u niego niemal trzy gramy marihuany i gram amfetaminy. Po przeszukaniu mieszkania znaleziono tam kolejne narkotyki.

Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży nastolatka zatrzymano w ubiegłym tygodniu przy ul. Akademickiej. Łącznie przy sobie i w mieszkaniu miał 10,5 grama marihuany i ponad trzy gramy amfetaminy. Nastolatek z dilerki ma się tłumaczyć przez sądem ds. nieletnich, a policjanci usiłują teraz ustalić kto dostarczał czternastolatkowi narkotyki i komu on je sprzedawał.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę