Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

„Trójkąt Bermudzki” jest w Łomży...

Cztery koła z opla vectry zaparkowanego przed blokiem przy ul. Wojska Polskiego skradł 19-letni mieszkaniec Łomży. Policjanci złapali go niemal na gorącym uczynku... Wcześniej otrzymali telefoniczne zgłoszenie o mężczyźnie majstrującym przy samochodzie w środku nocy.

Zdarzenie miało miejsce około 2. w nocy z soboty na niedzielę. Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży 19-latek nim został zatrzymany przez policjantów zdążył zdjąć koła z samochodu i przerzucić je na teren pobliskiego przedszkola. Na widok funkcjonariuszy złodziej rzucił się do ucieczki, ale został dogoniony i zatrzymany. Przyłapany niemal na gorącym uczynku młodzieniec przyznał się do kradzieży i chce dobrowolnie poddać się karze.

Dodajmy, że właściciel opla straty wycenił na 2,5 tys zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę