Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rolnik zginął pod ciągnikiem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Tragiczny wypadek wydarzył się wczoraj na łące w okolicach wsi Zaborowo pod Stawiskami. Ciągnik przewrócił się na bok i przygniótł rolnika. 59-letni mężczyzna zginał na miejscu.

Jak informuje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do wypadku doszło kilkanaście minut przed godz. 13, gdy rolnik wracając ciągnikiem z pola ciągnął przyczepę z sianem.
- Zjeżdżając z górki wykonywał manewr skrętu w prawo i wówczas ciągnik się przewrócił przygniatając mężczyznę – mówi policjant.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę