Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Najpierw sztachetą przez plecy, a w finale śmierć

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w jednej z podgrajewskich wsi. 62-latek został uderzony sztachetą w plecy przez o pięć lat młodszego sąsiada. Następnie sąsiedzi nawzajem zaczęli okładać się pięściami. Gdy bójka się skończyła, starszy z mężczyzn, po przejściu kilkunastu metrów upadł. Przybyły na miejsce lekarz karetki pogotowia stwierdziła zgon.

Jak informują policjanci do awantury doszło w sobotę przed godziną 20.00 w miejscowości Kacprowo. Z relacji świadków zebranych przez mundurowych wynika, że idący 62-latek został najprawdopodobniej uderzony sztachetą w plecy przez 57-latka. Następnie obaj sąsiedzi nawzajem zaczęli się szarpać i okładać pięściami. Po chwili żona młodszego z mężczyzn rozdzieliła ich odciągając męża i zabierając go do domu. Natomiast starszy z mężczyzn po przejściu kilkunastu metrów upadł na ziemię. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia pomimo podjęcia akcje reanimacyjnej stwierdził zgon mężczyzny. 57-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze z Grajewa wyjaśniają okoliczności zdarzenia, a sekcja zwłok wykaże przyczyny śmierci 62-latka.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę