Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Olimpiada Przedszkolaków

Dnia 1 czerwca br. w Hali Sportowej im.Olimpijczyków Polskich przy SP Nr 9 w Łomży odbyła się Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków o Puchar Prezydenta Miasta Łomży. Głównym celem organizowanej olimpiady było zaszczepianie pozytywnych zachowań prozdrowotnych, nauka wypoczynku poprzez sport i zabawę, wzmacnianie wiary dziecka we własne siły, przygotowanie dzieci do przeżywania sukcesów i radzenia sobie z porażkami. Z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Łomży drużyna przedszkolaków odniosły wspaniały sukces zdobywając I miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Łomży. W skład drużyny weszli: Lidia Baczewska, Małgorzata Rolka, Wiktor Jadczak, Wiktor Sęk, Hubert Szymański i Mateusz Zarzycki. Zawodników przygotowały nauczycielki Maria Danielska i Barbara Florczyk. SERDECZNIE GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 06 czerwca 2010 12:17
Data ostatniej edycji: wt, 08 czerwca 2010 23:07:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę