Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zginął na znaku drogowym...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Tragiczny wypadek wydarzył się w Grajewie. Jak podają policjanci 20-latek jadąc motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy. Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala, niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej młody mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem na ulicy Słonecznej w Grajewie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 20-letni grajewianin jechał kawasaki najprawdopodobniej z nadmierną prędkością. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze jezdni. Następnie uderzył w znak drogowy. Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie zmarł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę