piątek, 20 października 2017 napisz DONOS@

Oni przypilnują wyborów...

297 osób zasiądzie w Obwodowych Komisjach Wyborczych, które mają czuwać przy urnach wyborczych w Łomży podczas przedterminowych wyborów prezydenckich 20 czerwca 2010 roku. Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński powołał 33 OKW. W każdej z nich jest po 9 osób, czyli maksymalna dopuszczalna prawem liczna członków komisji.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łomży, ul. Kierzkowa 7

1/ Danuta Kneć
2/ Marian Grzymała
3/ Paweł Kowalewski
4/ Marta Brzósko
5/ Justyna Łapińska
6/ Izabela Janczewska
7/ Alina Maszkowska
8/ Adrian Gołaszewski
9/ Joanna Liżewska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży, ul.Kopernika 16.

1/ Helena Bożena Wieczorek-Stępińska
2/ Mirosława Brzósko
3/ Zbigniew Brzósko
4/ Marianna Ramotowska
5/ Janina Karpińska
6/ Katarzyna Kozłowska
7/ Jerzy Maszkowski
8/ Teresa Poteraj
9/ Bożena Bogumiła Milewska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej – KLUB SENIORA w Łomży, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2.

1/ Ewa Dębska
2/ Jarosław Kluczyk
3/ Sławomir Hilarczuk
4/ Joanna Zapert
5/ Andrzej Karpiński
6/ Elżbieta Honorata Poreda
7/ Łukasz Bagiński
8/ Robert Lipiński
9/ Halina Zając

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Niepublicznym Przedszkolu „Mały Artysta” Stowarzyszenia „Edukator”w Łomży, ul. Wojska Polskiego 29.

1/ Grzegorz Rutkowski
2/ Natalia Brzósko
3/ Agnieszka Karwowska
4/ Łukasz Skórłat
5/ Mariusz Szleszyński
6/ Anna Bognacka
7/ Szymon Pijanowski
8/ Bartosz Dziekoński
9/ Izabela Teresa Klimczak

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łomży, ul. Bernatowicza 4.

1/ Bożena Rutkowska
2/ Mateusz Niebrzydowski
3/ Janina Rogowska
4/ Anna Mielnicka
5/ Rafał Baczewski
6/ Elżbieta Kapusta
7/ Grzegorz Mariusz Panuś
8/ Wioleta Skaradzińska
9/ Barbara Wykowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, Plac Kościuszki 3.

1/ Beata Małachowska
2/ Jan Jarota
3/ Ewelina Rogowska
4/ Karolina Barwikowska
5/ Emilia Chełstowska
6/ Hieronim Janczewski
7/ Maria Skaradzińska
8/ Marta Wojewoda
9/ Józef Przybylski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, ul. Senatorska 13.

1/ Stanisława Korytkowska
2/ Danuta Żukowska
3/ Urszula Piotrowska
4/ Adam Filipkowski
5/ Anna Dąbrowska
6/ Monika Ewa Mordasiewicz
7/ Rafał Sokołowski
8/ Hanna Dąbrowska
9/ Marzena Poślad

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży, ul. M.Skłodowskiej – Curie 5.

1/ Karol Boruch
2/ Damian Kijek
3/ Daniel Żelazny
4/ Anna Wróbel
5/ Danuta Kamińska
6/ Lucyna Szponarska
7/ Eryk Młynarczyk
8/ Piotr Rzeczkowski
9/ Elżbieta Pikulińska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w Nadleśnictwie Łomża ul. Nowogrodzka 60,

1/ Kazimierz Białobrzeski
2/ Małgorzata Sokołowska
3/ Stanisław Siemborski
4/ Paweł Narewski
5/ Eugeniusz Mioduszewski
6/ Teresa Żyjewska
7/ Krzysztof Młynarczyk
8/ Łukasz Wądołowski
9/ Antoni Kiełczewski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży ,ul. Polna 40a.

1/ Mirosław Grajewski
2/ Kazimierz Sokołowski
3/ Teresa Chojnowska
4/ Paweł Chmielewski
5/ Marianna Filipkowska
6/ Alicja Leszczyńska
7/ Adam Mordasiewicz
8/ Teresa Deptuła Lewandowska
9/ Grażyna Zabielska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedzibą w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Łomży ZDZ w Łomży ul. Studencka 11.

1/ Lidia Irena Kobylińska
2/ Tomasz Węgrowski
3/ Wiesław Milewski
4/ Jarosław Pruszko
5/ Joanna Filipkowska
6/ Karol Jankowski
7/ Waldemar Wasilewski
8/ Sylwia Sienicka
9/ Janusz Sławomir Mieczkowski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 z siedzibą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji Zakład Budżetowy w Łomży ul. Spokojna 9.

1/ Sabina Ołtarzewska
2/ Andrzej Żebrowski
3/ Krystyna Niewulis
4/ Magdalena Tarnowska
5/ Elżbieta Karwowska
6/ Katarzyna Sokołowska
7/ Andrzej Wnorowski
8/ Mirosława Szulczyńska
9/ Agnieszka Fabiszewska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 z siedzibą w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej – Zakład Budżetowy w Łomży ul. Akademicka 22.

1/ Mirosław Godlewski
2/ Zdzisław Żebrowski
3/ Bożena Szypulska
4/ Tomas Sebastian Tarnowski
5/ Czesław Małachowski
6/ Adam Tomasz Szponarski
7/ Jerzy Kazimierz Kondrat
8/ Agnieszka Saniewska
9/ Marek Olbryś

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 z siedzibą w Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Słoneczko” Stowarzyszenia „Edukator”w Łomży ul. Spółdzielcza 74.

1/ Henryk Zabielski
2/ Janina Korotkiewicz
3/ Grażyna Gruszweld
4/ Ewa Grażyna Wnorowska
5/ Monika Karwowska
6/ Dariusz Rogiński
7/ Anna Maria Cymek
8/ Michał Niksa
9/ Bogusława Cymek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 7 w Łomży ul. Mickiewicza 6.

1/ Elżbieta Antonina Gosk
2/ Zofia Danuta Dąbrowska
3/ Marta Korotkiewicz
4/ Aneta Gruszweld
5/ Arkadiusz Matejkowski
6/ Izabela Ponichtera
7/ Grażyna Cymek
8/ Marek Sierbiński
9/ Hanna Kicała

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 z siedzibą w Niepublicznym Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Łomży, ul. Reymonta 4.

1/ Zofia Janiszewska
2/ Alicja Maria Jamiołkowska-Kępczyńska
3/ Barbara Zarazińska
4/ Maria Bagińska
5/ Dorota Chojnowska
6/ Irena Rogińska
7/ Justyna Krupińska
8/ Monika Sylwia Kwiatkowska
9/ Marzenna Sawicka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 z siedzibą w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Łomży, ul. Reymonta 9.

1/ Elżbieta Narolewska
2/ Kazimierz Jan Kępczyński
3/ Ewa Grochowska
4/ Danuta Marczyk
5/ Agnieszka Duda
6/ Maria Grażyna Budrik
7/ Marcin Krupiński
8/ Piotr Głowski
9/ Dorota Gadzińska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 9 w Łomży, ul. Prusa 11A.

1/ Stanisław Darmetko
2/ Dominika Jarosz
3/ Katarzyna Zejer
4/ Teresa Fiedorowicz
5/ Andrzej Mirosław Marczyk
6/ Ewa Wróblewska
7/ Marianna Miłosek
8/ Paweł Bydołek
9/ Marianna Gieros

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 z siedzibą w Świetlicy Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży ul. Konstytucji 3 Maja 2.

1/ Czesław Małachowski
2/ Dorota Jaworowska
3/ Marta Zarazińska
4/ Małgorzata Magdziak
5/ Katarzyna Sobuta
6/ Barbara Zach
7/ Władysław Kościelecki
8/ Małgorzata Andrychowska
9/ Józef Czajkowski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 z siedzibą w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4.

1/ Hanna Lipińska
2/ Aleksandra Sabina Korotkiewicz
3/ Jadwiga Irena Kawęcka
4/ Hubert Chojnowski
5/ Jolanta Dąbrowska
6/ Juliusz Siwik
7/ Adriana Julia Brzostowska
8/ Anna Janina Nawrotek
9/ Jerzy Gieraga

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10 w Łomży, ul. Niemcewicza 17.

1/ Mirosław Śleszyński
2/ Jadwiga Pieńkowska
3/ Emilia Biedrzycka
4/ Daniel Kapelewski
5/ Jerzy Żelazny
6/ Anna Piaszczyńska
7/ Krystyna Parzych
8/ Beata Cieślińska
9/ Jerzy Włodkowski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10 w Łomży, ul. Niemcewicza 17.

1/ Elżbieta Ciborowska
2/ Janusz Szczyglewski
3/ Łukasz Pieńkowski
4/ Monika Jagodyńska
5/ Jerzy Wnorowski
6/ Elżbieta Bycul
7/ Andrzej Siwik
8/Hanna Rzepnicka
9/ Jadwiga Maria Kirejczyk

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23 z siedzibą w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA” w Łomży ul. Kazańska 1.

1/ Zofia Kurkowska
2/ Karol Niebrzydowski
3/ Marcin Pieńkowski
4/ Barbara Gębusiak
5/ Łukasz Gniazdowski
6/ Monika Sylwia Szczytkowska
7/ Elżbieta Siedler
8/ Rafał Mogielnicki
9/ Elżbieta Małgorzata Dziekońska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24 z siedzibą w Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA” w Łomży ul. Kazańska 1.

1/ Barbara Fabin
2/ Jan Przybylski
3/ Tomasz Czyżewski
4/ Jerzy Boryszewski
5/ Jerzy Tarczewski
6/ Dorota Bogusz
7/ Kazimierz Skrodzki
8/ Karolina Sobocińska
9/ Anna Grażyna Staszewska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Łomży, ul. Księżnej Anny 12.

1/ Barbara Mirosława Rytelewska
2/ Maria Cwalina
3/ Daniel Piekarski
4/ Urszula Grażyna Serafińska
5/ Wiesław Tadeusz Adamczyk
6/ Aleksandra Lutrzykowska
7/ Marek Grzegorz Andrychowski
8/ Michał Wiśniowski
9/ Ewa Gierłowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Łomży, ul. Księżnej Anny 12.

1/ Aniela Weronika Milewska
2/ Leon Cwalina
3/ Teresa Szabłowska
4/ Henryk Serafiński
5/ Teresa Adamczyk
6/ Zbigniew Aleksander Szponarski
7/ Małgorzata Jackowska
8/ Robert Czerwiński
9/ Dorota Mężeńska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 9 w Łomży, ul. Księżnej Anny 18.

1/ Małgorzata Młynarczyk
2/ Joanna Domitrz
3/ Jacek Ryszard Frydrych
4/ Danuta Bączek
5/ Marian Chojnowski
6/ Joanna Kondracka-Boć
7/ Justyna Dębowska
8/ Robert Wysmułek
9/ Magdalena Wysocka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 9 w Łomży, ul. Księżnej Anny 18.

1/ Joanna Wierciszewska
2/ Adam Dąbrowski
3/ Henryka Lucyna Gniazdowska
4/ Piotr Staniszewski
5/ Tadeusz Żelazny
6/ Magdalena Matuszelańska
7/ Ewa Obrycka
8/ Małgorzata Wiska
9/ Tadeusz Trepanowski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29 z siedzibą w Zespole Szkół Specjalnych , w Łomży, ul. Nowogrodzka 4.

1/ Elżbieta Sulkowska
2/ Dariusz Domasiewicz
3/ Paweł Malinowski
4/ Joanna Niebrzydowska
5/ Hanna Marianna Nowicka
6/ Cezary Duda
7/ Marzena Zaręba
8/ Stanisław Oszkinis
9/ Eugenia Jakubowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży ,ul. Polna 40a.

1/ Elżbieta Rojek
2/ Elżbieta Grudzińska
3/ Andrzej Narewski
4/ Renata Narewska
5/ Janusz Nowicki
6/ Grażyna Chromińska
7/ Małgorzata Wyrwas
8/ Jadwiga Żebrowska
9/ Małgorzata Pietrusewicz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 31 z siedzibą w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. St. Wyszyńskiego w Łomży , Al.Piłsudskiego 11.

1/ Elżbieta Piekarska
2/ Lilla Śleszyńska
3/ Elżbieta Jarota
4/ Andrzej Jerzy Kossakowski
5/ Marta Jaźwińska
6/ Robert Matyszewski
7/ Alicja Długołęcka
8/ Agnieszka Woźniak
9/ Krystyna Chrzanowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 32 z siedzibą w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. St. Wyszyńskiego - Pawilon Zakaźny w Łomży ul. M.Skłodowskiej-Curie 1.

1/ Halina Szymańska
2/ Alicja Kalinowska
3/ Stanisław Łapiński
4/ Damian Bagiński
5/ Stanisław Cukrowski
6/ Ryszard Kolasiński
7/ Krzysztof Narewski
8/ Magdalena Chojnowska
9/ Barbara Kuśmirek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 33 z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w Łomży ul. Polowa 39.

1/ Adam Wójcik
2/ Iwona Chmielewska-Matyjaszczyk
3/ Henryk Piekarski
4/ Aldona Zientalska
5/ Stanisław Łupiński
6/ Elżbieta Mioduszewska
7/ Eugenia Narewska
8/ Kinga Katarzyna Kisiel
9/ Wioletta Wiśniewska

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0