Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: 10 komputerów trafi do potrzebujących dzieci

10 zestawów komputerowy przekazała dzieciom Naczelna Organizacja Techniczna z Łomży. Sprzęt trafił do świetlic i rodzin, które nie mogły pozwolić sobie na kupienie komputera.

"Mamy łącznie 10 zestawów, które już zostały przekazane. Jeden w Łomży, drugi w okolicy Szczuczyna, kolejny pod Wysokiem Mazowieckiem. Jeden trafił do siedmioosobowej rodziny z podłomżyńskiej wsi. Kolejne komputery trafią do świetlic" - mówi dyrektor NOT, Piotr Grabani.

Dzięki komputerom, które trafią do kierowanej przez Joannę Kleczyńską świetlicy dzieci będą mogły uczyć się obsługi sprzętu, który my widujemy na co dzień, a których dla nich jest nowością. "Pani, która prowadzi zajęcia w świetlicy nauczy te dzieci podstawowej obsługi komputera" - wyjaśnia Kleczyńska.

Przekazane przez NOT komputery to pełne zestawy z monitorem i osprzętem, a także licencjonowanym oprogramowaniem. NOT przekazuje sprzęt z pracowni, do której kupione zostały nowe komputery.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę