Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Ośrodek dla cudzoziemców w Łomży zostanie?

Wszystko wskazuje na to, że nie ośrodek dla uchodźców w Łomży zostanie zlikwidowany, ale białostocki hotel robotniczy Iga – podaje Gazeta Wyborcza. Firma zarządzająca trzema dziś funkcjonującymi w województwie podlaskim ośrodkami dla cudzoziemców – dwoma w Białymstoku i jednym w Łomży - do przetargu ogłoszonego przez Urząd ds. Cudzoziemców zgłosiła tylko dwie oferty - białostockiego ośrodka Budowlani oraz Zajazdu „Zacisze” w Łomży.

Firma nie zgłosiła do dalszego prowadzenia ośrodka usytuowanego w Białymstoku w hotelu robotniczym Iga. Jak informuje Gazeta przeważyły warunki lokalowe, które w Idze są najsłabsze.

Przypomnijmy likwidacji ośrodka dla cudzoziemców znajdującego się w Zajeździe „Zacisze” przy ul. Wesołej 117 w Łomży jeszcze w ubiegłym roku domagał się poseł Lech Kołakowski. Ostatnio, nieoczekiwanie, przeciwko utrzymywaniu Ośrodka w Łomży wypowiedział się także prezydent miasta, w którego imieniu z dyrektorem Urzędu ds. Cudzoziemców rozmawiał zastępca prezydenta Krzysztof Choiński.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę