Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Dłużnicy...

W województwie podlaskim nieco ponad 3 % dłużników ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych wynika z najnowszego raportu InfoDług, opublikowanego przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor. To jeden z najniższych wyników w kraju. W województwach zachodnich nierzetelnych dłużników jest nawet dwa razy więcej.

Z opublikowanych danych wynika, że już ponad 1,8 miliona osób w Polsce ma problemy ze spłatą długów, a ogólna kwota przeterminowanych zobowiązań wynosi już ponad 19 mld zł - to o 13 % więcej niż kwartał wcześniej.
W województwie podlaskim łączna kwota zaległości wynosi 373 mln zł, jest 36 tysięcy klientów podwyższonego ryzyka czyli 31 na tysiąc mieszkańców, a kwota zaległości największego z „naszych” dłużników  sięga 4 mln 192 tys zł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę