Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radni gminy Kolno oddadzą diety na pomoc powodzianom

Diety radnych i sołtysów postanowili przekazać na rzecz powodzian samorządowcy gminy Kolno. "Pomysł narodził się podczas dyskusji po sesji, kiedy wszyscy zastanawiali się, w jaki sposób mogą pomóc zaprzyjaźnionej gminie Lubień w województwie małopolskim" - mówi przewodniczący rady gminy, Wojciech Jermacz.

Pomysły były różne, także pomocy rzeczowej, jednak uznano, że najlepsze będzie przekazanie środków finansowych. Żeby dać dobry przykład mieszkańcom, samorządowcy postanowili na początek sami oddać na ten cel swoje diety. Wojciech Jermacz nie wyklucza jednak, że Lubieniowi zostaną przekazane także pieniądze wygospodarowane z budżetu gminnego.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę