Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pijany motocyklista potrącił dwulatka

Do szokującego zdarzenia drogowego doszło w piątek wieczorem w pobliżu podłomżyńskiego Krzewa. Pijany motocyklista potrącił dwuletniego chłopca prowadzonego przez matkę za rękę. Dziecko z poobijaną główką trafiło szpitala. Na szczęście tu okazało się, że obrażenia nie są poważne i malec po badaniach został zwolniony do domu.

Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży do wypadku doszło ok. 19.30. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, ale szybko został zatrzymany przez policję. To 21-letni mężczyzna, który w trakcie badania alkomatem miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Okazało się także, że nie ma uprawnień do kierowania motorem. Już wcześniej sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę