Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Mokro...

Maj był wyjątkowo mokry, a i czerwiec – przynajmniej jego pierwsze dni - nie zapowiada się lepiej. Meteorolodzy zapowiadają, że dziś przez cały dzień będą występować przelotne opady deszczu oraz burze. Także w najbliższych dniach pogoda ma być podobna, a opady deszczu mogą nam towarzyszyć przez tydzień.

Poziomy wód w rzekach regionu cały czas utrzymują się w strefie wody wysokiej. W Osowcu Biebrza praktycznie od tygodni utrzymuje się jest powyżej stanu ostrzegawczego. Teraz jest to 400 cm, co oznacza, że do stanu alarmowego rzece brakuje 10 cm. Także w Narwi wody jest wyjątkowo – jak na te porę roku – dużo. W Wiźnie poziom rzeki osiągnął 432 cm i do stanu ostrzegawczego brakuje już tylko 8 cm. Na niższych odcinkach rzeki jest nieco lepiej. W okolicach Łomży utrzymują się duże rozlewiska, a poziom rzeki wynosi ponad 323 cm. (stan ostrzegawczy 400 cm).   

Tymczasem stan ostrzegawczy przekroczyły wody Jeziora Rajgrodzkiego. W niedzielę o poranku było tam 229 cm. Do stanu alarmowego brakuje tu już tylko 11 cm. Wysoki poziom wody – ok. 150 cm (alarm 160) - jest także w przepływającej przez miejscowość rzeczce Jerzgnia.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę