Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zambrów w finale

Bargłów Kościelny i Zambrów to dwie gminy z województwa podlaskiego, które zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego konkursu „Lauru Gospodarności”. Konkursu pod patronatem prof. Jerzego Buzka, Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, oraz Marka Sawickiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Wystartowało w nim ponad 200 gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, z których do finału Kapituła wyłoniła 40 kandydatów.

Gminy o statuetkę Lauru Gospodarności będą oni ubiegać się w sześciu kategoriach. Statuetki Lauru Gospodarności otrzymają te samorządy, które przy realizacji projektów rozwijających infrastrukturę techniczną lub społeczną najefektywniej wykorzystały powierzone im środki zewnętrzne, w tym środki Fundacji, środki unijne bądź bankowe.
Najwięcej wyróżnień otrzymały samorządy z województw: podkarpackiego, wielkopolskiego, małopolskiego i śląskiego. Z województwa podlaskiego Kapituła do finału dopuściła tylko Bargłów Kościelny w powiecie augustowskim i Zambrów. Zwycięzców pierwszej edycji konkursu poznamy 5 czerwca podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę