Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

MOJE MARZENIE TATO, MAMO RZUĆ PALENIE - piknik rodzinny

Pod takim hasłem dnia 27 maja br. w godzinach popołudniowych w Przedszkolu Publicznym Nr5 w Łomży odbył się rodzinny piknik. Wzięli w nim udział zarówno dzieci aktualnie uczęszczające do przedszkola wraz z rodzicami oraz dzieci, które będą przedszkolakami w przyszłym roku szkolnym, także ze swoimi rodzicami. Zebranych w ogrodzie przedszkolnym powitała dyrektor Jadwiga Juchniewicz. Dalej imprezę, przygotowaną przez całą kadrę pedagogiczną przedszkola, poprowadziły nauczycielki Małgorzata Bachanek i Izabela Szymanowska.

Na początek przedszkolaki powitały przyszłych kolegów, koleżanki i rodziców. Następnie obdarowały wierszem i piosenką  mamusie i tatusiów. Podczas wspólnych zabaw nie brakowało radości i uśmiechów. Wiele emocji wzbudziły wyścigi np."Pierwszy rzucam palenie", zbijanie kręgli, karmienie rodziców przez dzieci bananem z zawiązanymi oczami, szukanie w piasku "kapsułek witamin", wiązanie "łańcucha odporności" czy projektowanie przez rodzica kreacji dla swojego dziecka z papieru toaletowego. Inne atrakcje piknikowe to malowanie twarzy, loteria oraz występ naszych laureatów III Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT Łomża 2010. Smakowitą niespodziankę czyli lody podarowała dzieciom Firma Lody Gotti.  Podczas pikniku  można było zrobić pamiątkowe zdjęcie korzystając ze specjalnej makiety zatytułowanej "Mrówcza Rodzina". Po zakończonych zabawach na uczestników czekała grochówka, swojski smalec, kiszone ogórki oraz inne smakołyki przygotowane przez personel kuchni.

Serdecznie dziękujemy: Uczestnikom  za przyjęcie naszego zaproszenia i wspólną zabawę, firmie ubezpieczeniowej Compensa w Łomży - głównemu Sponsorowi pikniku oraz Panu Przemysławowi Poleszukowi właścicielowi firmy Lody Gotti. Gorące podziękowania składamy Panu Andrzejowi  za obsługę sprzętu muzycznego, a także przedstawicielom Mediów.

Dyrektor i Rada Pedagogiczne Publicznego Przedszkola Nr5 w Łomży

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 28 maja 2010 09:43
Data ostatniej edycji: nie, 06 czerwca 2010 21:14:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę