Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Wyniki szóstoklasistów

26,7 punktu na 40 możliwych to średni wynik uzyskany przez szóstoklasistów z Łomży w tegorocznym sprawdzianie. Wynik w województwie podlaskim jest o niemal 2 punkty niższy, a w szkołach na terenie powiatu łomżyńskiego tylko 22,7 punktu. W Łomży do sprawdzianu przystąpiło 631, a w powiecie łomżyńskim 600 uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej. Najlepiej w województwie podlaskim sprawdzian poszedł uczniom z Białegostoku. Tam średni wynik to aż 27,4 punktu.

Szóstoklasiści i ich rodzice mogą już sprawdzać jak wypadł przeprowadzony 8 kwietnia sprawdzian szóstoklasistów. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży uruchomiła na swojej stronie internetowej (http://www.oke.lomza.com/) specjalny serwis umożliwiający dostęp do informacji o uzyskanych indywidualnych wynikach uczniów. Aby sprawdzić wyniki potrzebne są specjalne kody i hasła, które generują  dyrektorzy poszczególnych szkół.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę