Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Laury dla sportowców

Magdalena Żebrowska, Drużyna Publicznego Gimnazjum Nr 8 w Łomży w piłce nożnej chłopców, Marcin Mroczkowski i Marek Mackiewicz to laureaci Łomżyńskich Laurów Sportowych za 2009 rok. Już po raz piąty nagrody za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu i kultury fizycznej wręczył prezydent Łomży Jerzy Brzeziński.

Magda Żebrowska została nagrodzona w kategorii sportowiec. To kulomiotka z  Ludowego Klubu Sportowego „Narew - Kurpiewski” Łomża. Podopieczna trenera Wojciech Błachnio ma na swym koncie m.in. brązowe medale Mistrzostw Polski Juniorów w LA i  Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w LA. Magda jest członkiem kadry narodowej juniorów w pchnięciu kulą.
W tej samej kategorii prezydenckie laury zdobyła także drużyna Publicznego Gimnazjum Nr 8 w Łomży w piłce nożnej chłopców, która zdobyła pierwsze miejsca w Ogólnopolskim Turnieju „Młode Lwy Gdańskie” i trzecie w Ogólnopolskim Finale Gimnazjady w Piłce Nożnej, a kilku członków drużyny: Adrian Mleczek, Patryk Szymański, Maciej Malinowski i Marcin Konopka zostało powołanych do reprezentacji województwa podlaskiego.
W kategorii trener prezydencką nagrodę otrzymał Marcin Mroczkowski nauczyciel wychowania fizycznego i trener drużyny piłki nożnej chłopców Publicznego Gimnazjum Nr 8 w Łomży.
Ostatnim z nagrodzonych – w kategorii sponsor – został Marek Mackiewicz właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego Marexim. Jak podano w uzasadnieniu jest sponsorem grup młodzieżowych Łomżyńskiego Klubu Sportowego, ale także wielu wydarzeń sportowych w Łomży.

Sportowe Laury prezydent wręczał  w towarzystwie Wojciecha Fortuny - Mistrza Olimpijskiego w skokach narciarskich, Marjana Woronina Wicemistrza Olimpijski w sztafecie 4x100 metrów,  Anny Rostkowskiej najbardziej utytułowanej czynnej lekkoatletki z regionu (z klubu Athletics Jakać Młoda), która przed dwoma laty startowała na Olimpiadzie w Pekinie.. Mistrzowie sportu przyjechali do Łomży na Inaugurację Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę