Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Niespodzianka na ul. Zawadzkiej

Czerwono biały słupek na środku jednego pasa ulicy Zawadzkiej budzi emocje kierowców... Słupek drogowcy postawili na studzience, która „zapadła się”. - Wczoraj przed godziną 15. otrzymaliśmy zgłoszenie o niebezpieczeństwie. Mogliśmy albo zamknąć pas ruchu, albo znaczyć tę dziurę stawiając słupek, tak aby jadący ulica kierowcy widzieli, że muszą ją ominąć – tłumaczy Arkadiusz Kułaga dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. - Dziś sprawa ta będzie załatwiona i zarówno słupek jak i dziura pod nim zniknie.

Na razie jednak słupek stoi i... swoją obecnością zaskakuje jadących ul. Zawadzką kierowców. Drogowcy zaś tłumaczą, że to ostrzeżenie o niebezpieczeństwie, a kierowcy widząc go powinni zachować szczególną ostrożność.

slalom

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę