Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Uwaga mogą być przymrozki

Synoptycy z białostockiego biura prognoz IMGW ostrzegają przed przymrozkami, które dzisiejszej nocy są możliwe w województwie podlaskim. Jak podaje Bogumiła Dąbrowska-Sakowicz przewiduje się w nocy spadek temperatury minimalnej od 0 do 3°C, a przy gruncie możliwe są spadki temperatury nawet od -1 do -3 C°.

Zimna noc najbardziej może martwić rolników i działkowców. Możliwe skutki przymrozków to przede wszystkim szkody w uprawach rolnych, sadach i ogrodach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę