Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

"REKSIO NA TITANICU" - audycja muzyczna

Uwielbiany przez dzieci świat bajek byłby o wiele uboższy, gdyby nie bajkowa muzyka filmowa. Dźwięki, melodie, piosenki potęgują przeżycia małych widzów. Dlatego z ogromnym zaciekawieniem 14 maja br. nasze przedszkolaki wysłuchały audycji muzycznej "REKSIO NA TITANICU". W audycji wystąpili muzycy z Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży: Piotr Dąbrowski - prowadzenie i klarnet, Jan Zugaj - skrzypce oraz Grzegorz Narewski - instrumenty klawiszowe. Serdecznie dziękujemy za piękny występ.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 25 maja 2010 21:59
Data ostatniej edycji: nie, 06 czerwca 2010 21:14:46

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę