Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Droga Łomża - Zambrów będzie (powoli) remontowana...

Jeszcze w tym roku powinien zostać przebudowany niemal kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 63 przechodzący przez miejscowość Podgórze. To pierwszy z odcinków drogi Łomża – Zambrów, która w najbliższym(?) czasie ma zostać wyremontowana w całości. - Dokumentacyjnie jesteśmy gotowi lub będziemy gotowi w przyszłym roku, do rozpoczęcia przebudowy pozostałych odcinków DK 63 – mówi Rafał Malinowski rzecznik prasowy białostockiego oddziału GDDKiA, dodając, z e to czy remonty się rozpoczną zależało będzie od dostępnych pieniędzy.

Przejście przez Podgórze to 800 metrów drogi wojewódzkiej.
- W tej chwili jesteśmy na etapie rozstrzygania przetargu na wykonawcę tego zadania. Planowany termin zakończenia prac - koniec tego roku – podaje Malinowski.
Reszta drogi Łomża – Zambrów też ma być remontowana, ale kiedy tego na razie nie wiadomo.
- Dokumentacyjnie jesteśmy gotowi lub będziemy gotowi w przyszłym roku, do rozpoczęcia przebudowy pozostałych odcinków dk 63: Łomża -Podgórze, Podgórze – Wygoda, przejście przez Wygodę, Wygoda – Zambrów. W zależności od przyznanych w przyszłym roku środków, odcinki te będą sukcesywnie wprowadzane do planów oddziału i po przetargach na wykonawstwo kierowane do przebudowy - dodaje przedstawiciel GDDKiA.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę