niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Droga Łomża - Zambrów będzie (powoli) remontowana...

Jeszcze w tym roku powinien zostać przebudowany niemal kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 63 przechodzący przez miejscowość Podgórze. To pierwszy z odcinków drogi Łomża – Zambrów, która w najbliższym(?) czasie ma zostać wyremontowana w całości. - Dokumentacyjnie jesteśmy gotowi lub będziemy gotowi w przyszłym roku, do rozpoczęcia przebudowy pozostałych odcinków DK 63 – mówi Rafał Malinowski rzecznik prasowy białostockiego oddziału GDDKiA, dodając, z e to czy remonty się rozpoczną zależało będzie od dostępnych pieniędzy.

Przejście przez Podgórze to 800 metrów drogi wojewódzkiej.
- W tej chwili jesteśmy na etapie rozstrzygania przetargu na wykonawcę tego zadania. Planowany termin zakończenia prac - koniec tego roku – podaje Malinowski.
Reszta drogi Łomża – Zambrów też ma być remontowana, ale kiedy tego na razie nie wiadomo.
- Dokumentacyjnie jesteśmy gotowi lub będziemy gotowi w przyszłym roku, do rozpoczęcia przebudowy pozostałych odcinków dk 63: Łomża -Podgórze, Podgórze – Wygoda, przejście przez Wygodę, Wygoda – Zambrów. W zależności od przyznanych w przyszłym roku środków, odcinki te będą sukcesywnie wprowadzane do planów oddziału i po przetargach na wykonawstwo kierowane do przebudowy - dodaje przedstawiciel GDDKiA.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0