poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

Napadli, pobili, ukradli i... wpadli

Trzech mężczyzn w Łomży zaatakowało 25-latka. Sprawcy pobili mężczyznę, zabrali mu telefon oraz klucze do sklepu z odzieżą, skąd następnie ukradli kurtki. Do napadu doszło przed dwoma tygodniami, a w miniony czwartek łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców miasta którzy go dokonali. Sąd wobec sprawców zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Jak relacjonuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży sprawcy zaatakowali 25-latka 11 maja na Alei Piłsudskiego. Trzech mężczyzn biło go pięściami po głowie i kopało. Następnie zabrali mu telefon oraz klucze do sklepu z odzieżą. Przemocą uzyskali także kod PIN, który dezaktywuje alarm w lokalu. Jeden z mężczyzn pilnował poszkodowanego, a dwaj z nich udali się do powyższego sklepu, skąd ukradli 21 sztuk kurtek oraz szufladę kasową.
Policyjne działania doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawców. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Łomży w wieku 24 i dwaj po 25 lat. Dodatkowo w czasie zatrzymania u jednego z 25-latków ujawniono ponad 11 gram marihuany oraz 0,8 gram amfetaminy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0