Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Napadli, pobili, ukradli i... wpadli

Trzech mężczyzn w Łomży zaatakowało 25-latka. Sprawcy pobili mężczyznę, zabrali mu telefon oraz klucze do sklepu z odzieżą, skąd następnie ukradli kurtki. Do napadu doszło przed dwoma tygodniami, a w miniony czwartek łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców miasta którzy go dokonali. Sąd wobec sprawców zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Jak relacjonuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży sprawcy zaatakowali 25-latka 11 maja na Alei Piłsudskiego. Trzech mężczyzn biło go pięściami po głowie i kopało. Następnie zabrali mu telefon oraz klucze do sklepu z odzieżą. Przemocą uzyskali także kod PIN, który dezaktywuje alarm w lokalu. Jeden z mężczyzn pilnował poszkodowanego, a dwaj z nich udali się do powyższego sklepu, skąd ukradli 21 sztuk kurtek oraz szufladę kasową.
Policyjne działania doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawców. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Łomży w wieku 24 i dwaj po 25 lat. Dodatkowo w czasie zatrzymania u jednego z 25-latków ujawniono ponad 11 gram marihuany oraz 0,8 gram amfetaminy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę