Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Caritas prosi o pomoc dla powodzian

Konserwy, napoje, środki czystości oraz nowe koce, śpiwory, pościel i materace – o te rzeczy niezbędne powodzianom prosi mieszkańców Łomży i regionu Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Zebrane produkty trafią do poszkodowanych przez powódź mieszkańców Diecezji Płockiej. Dary można przynosić do świetlicy Caritas przy ul. Giełczyńskiej 20 w Łomży w godzinach od 8 do 15. O włączenie się do akcji pomocy powodzianom ks. Andrzej Mikucki, dyrektor Łomżyńskiej Caritas, prosi wszystkich ludzi dobrej woli, wolontariuszy a przede wszystkim członków Szkolnych Kół Caritas i parafialnych Zespołów Caritas.

W najbliższą niedzielę (30 maja) na terenie całej diecezji na polecenie Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka zostanie zorganizowana zbiórka do puszek. Zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na pomoc powodzianom. Wsparcia finansowego można również udzielać indywidualnie, wpłacając na konto Caritas Diecezji Łomżyńskiej (Nr konta: 25 8757 0001 0001 6766 2000 0010) z dopiskiem „Powódź Południe” 

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę