Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pościg za kradzionym audi

Grajewscy policjanci odzyskali audi skradzione na terenie Niemiec. Wcześniej musieli zatrzymać uciekającego nim 23-latka. Pościg zorganizowano po tym jak w niedziele wieczorem na stacji paliw w Kisielnicy niedaleko Łomży kierowca audi na litewskich numerach rejestracyjnych zatankował paliwo i odjechał nie płacąc rachunku. Auto oddalało się krajową 61 w kierunku Szczuczyna.

Pościg za kradzionym audi

źródło: podlaska.policja.gov.plPoinformowani o zdarzeniu policjanci rozpoczęli pościg. O całej sytuacji powiadomieni zostali także mundurowi z Kolna i Grajewa. Ci ostatni zauważyli pędzący samochód na odcinku Obrytki – Szczuczyn. Jednak jego kierowca nie miał zamiaru się zatrzymywać. Nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie i lekceważąc znaki drogowe i obowiązujące przepisy uciekał dalej. Jadąc z bardzo dużą prędkością niebezpiecznie wyprzedzał kolejne pojazdy nie zwracając uwagi na innych uczestników ruchu. Policjanci widząc zagrożenie jakie stwarzał zorganizowali przed Grajewem blokadę drogi, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę. Gdy uciekinier zobaczył ustawionych przed nim funkcjonariuszy i tarasujący jezdnie radiowóz gwałtownie zahamował i skręcił w prawo. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Wtedy został zatrzymany. Okazało się, że za kierownicą audi siedział 23-letni obywatel Litwy. Z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala. Po sprawdzeniu auta w Systemie Informacyjnym Schengen wyszło na jaw, że zostało ono skradzione na terenie Niemiec. Natomiast tablice rejestracyjne zginęły na Litwie. Audi zostało zabezpieczone na parkingu, a mężczyzna ostatecznie trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za pasterstwo. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę