Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

„Pomóżmy Sąsiadom” z Czechowic-Dziedzic

Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej apeluje do mieszkańców, przedsiębiorców i ludzi dobrej woli z Łomży i regionu o wsparcie akcji pomocy skierowanej do ludzi poszkodowanych przez powódź. Potrzebne są środki czystości, koce, kołdry i inne przedmioty praktycznego, domowego użytku. - Jeśli ktoś coś takiego chciałby przekazać powodzianom wystarczy zadzwonić do biura Izby – mówi Maciej Zajkowski prezes ŁIP-H.

- Przekazy medialne nie pozostawiają złudzeń, iż po powrocie do zniszczonych domów większość jego wyposażenia nie będzie nadawać się do użytku – mówi Zajkowski. - Naszą pierwszą zbiórkę chcemy przekazać do miasta partnerskiego, jakim jest Czechowice – Dziedzice, dlatego też liczymy także na wsparcie Urzędu Miejskiego – dodaje apelując aby rzeczy przekazywane były albo nowe albo w dobrym stanie.
- Zgłoszenia od osób chcących przekazać pomoc powodzianom przyjmowane są w biurze Izby pod numerem telefonu 86 216-33-55 (w godz. 8.00 – 16.00) lub 698-666-600.
- Resztą zajmą się przedsiębiorcy, odbiorą we wskazanym miejscu rzeczy i przetransportują do magazynu, a potem do miejsca docelowego – mówi Zajkowski.

Akcję pomocy mieszkańcom Czechwic rozpoczyna także Urząd Miejski. Dary poszkodowanym powodzią można przynosić je dziś od godz. 13.00 do 18.00, a od jutra – od godz. 8.00 do 18.00 do hali targowej (Stary Rynek 6, box 31 – I piętro). Można także wpłacać pieniądze na konto: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, Bank BPH S.A. Oddział w Łomży, nr 56 1060 0076 0000 4013 4001 7251, z koniecznym dopiskiem „Czechowice Dziedzice”.
Jak informuje biuro prasowe ratusza prezydent Łomży zaproponował również kierownictwu miasta Czechowice-Dziedzice, przyjęcie w okresie wakacyjnym na bezpłatny letni wypoczynek w Łomży grupy ok. 200 dzieci z terenów dotkniętych klęską powodzi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę