Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami z gradem

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Andrzej Wołkowycki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega przed burzami, które do nocy mogą występować nad województwem podlaskim. Lokalnie burzom będą towarzyszyły także gradobicia.

Jak podaje Wołkowycki  od godz. 12:30 dnia 23.05.2010 do godz. 22:00 dnia 23.05.2010 na obszarze województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wynieść  ma 5-15 mm, lokalnie 20-30 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 60-70 km/h.
Skutki to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe; szkody w uprawach rolnych; zagrożenie życia od uderzenia piorunów; utrudnienia na terenach zurbanizowanych; utrudnienia komunikacyjne, lokalne zalania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę