Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Damian Raczkowski nowym przewodniczącym podlaskiej PO

Poseł Damian Raczkowski został nowym szefem Platformy Obywatelskiej w województwie podlaskim. Głosowało na niego 158 z 307 delegatów. Raczkowski zastąpi na tym stanowisku posła Roberta Tyszkiewicza. Nowy szef PO w naszym regionie tuż po ogłoszeniu wyników powiedział, że teraz głównym celem będzie prowadzenie uczciwej kampanii wyborczej w wyborach prezydenckich i parlamentarnych.

Głosowanie rozpoczęło się o 13.00, ale wyniki delegaci poznali dopiero po dwóch godzinach - komisja miała problem z policzeniem głosów. Okazało się, że wydano więcej kart do głosowania niż było osób uprawnionych.

Ostatecznie jednak stwierdzono ważność wyborów i przewodniczącym Podlaskiej PO został Damian Raczkowski. Ma 35 lat, z wykształcenia jest prawnikiem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę