Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Poznaj pracę mojego Taty

Poznawanie dzieci z zawodami ich Rodziców to już tradycja w naszym przedszkolu. W związku ze świętem patrona strażaków św. Floriana zaprosiliśmy Tatę Paulinki Pana Arkadiusza Obryckiego, który jest strażakiem. Pan Arek oczywiście przyjął nasze zaproszenie. Na spotkaniu opowiedział o trudach Swojej pracy, o udziale strażaków w różnego rodzaju akcjach, o przyczynach pożarów. Dzieci miały okazję obejrzeć i przymierzyć ubranie wykorzystywane w akcjach ratunkowych oraz podstawowy sprzęt. Serdecznie dziękujemy Panu Arkowi i życzymy samych udanych akcji ratunkowych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 19 maja 2010 09:44
Data ostatniej edycji: śr, 19 maja 2010 10:29:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę