Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Bus uderzył w ciężarówkę

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierowca busa trafił do szpitala, po tym jak jego auto zderzyło się z ciężarówką. Do wypadku doszło wczoraj po południu na krajowej 61 między Gutami, a Szczuczynem.

Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że jadący busem obywatel Litwy najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu
i najechał na tył ciężarówki. W wyniku zdarzenia kierowca busa ze złamaną nogą trafił do szpitala. Utrudnienia na drodze krajowej 61 trwały ponad dwie godziny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę