Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Poznaj pracę mojej Mamy

Dziecięce zabawy to dość często naśladowanie zawodów rodziców oraz innych bliskich członków rodziny. Przedszkolaki wcielają się w rolę lekarza, policjanta, sprzedawcy, strażaka, fryzjerki. Aby wzbogacić wiadomości dzieci poprosiliśmy Mamę Ewelinki z grupy czterolatków Panią Kasię Karcz o zapoznanie przedszkolaków z zawodem fryzjerki. Pani Kasia chętnie opowiedziała o Swojej pracy, pokazała narzędzia,które są niezbędne w zawodzie fryzjerki i co najciekawsze zademonstrowała strzyżenie i układanie fryzury. Do pokazu Swojej głowy "użyczyła" nasza Pani Hania. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi i życzymy sukcesów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 18 maja 2010 23:24
Data ostatniej edycji: śr, 19 maja 2010 19:29:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę