Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Brzeziński vs Gałązka cdn...

Główne zdjęcie
Prezydent Jerzy Brzeziński przed łomżyńskim sądem (Fot. Szymon Sinoff)

Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński i jego dwóch zastępców Marcin Sroczyński i Krzysztof Choiński zeznawało jako świadkowie w procesie z powództwa Hanki Gałązki. Odwołana na początku roku wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży przed sądem dochodzi swoich praw udowadniając, że jej odwołanie było bezpodstawne. Sąd wzywając na świadków prezydenta i jego zastępców chciał dociec faktycznych okoliczności odwołania dyrektor Gałązki.

Przypomnijmy w połowie stycznia, w wyniku tzw. „wojny o basen” prezydent Jerzy Brzeziński odwołał Hankę Gałązkę z funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży. Hanka Gałązka, która w chwili podpisywania przez prezydenta zarządzenia o jej odwołaniu leżała w szpitalu, odwołała się do sądu.

Warto dodać, że kilka dni temu Hana Gałązka otrzymała także wypowiedzenie z pracy w „dziesiątce”, gdzie po odwołaniu z funkcji dyrektora szkoły miała jeszcze trzy godziny „na świetlicy szkolnej”.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę