Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Docenieni przez marszałka

Wacław Tarnacki jako „najlepszy trener” i Andrzej Korytkowski za „całokształt działalności”. Działacze sportowi i trenerzy z Łomży (Tarnacki – trener tenisistek stołowych AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża; Korytkowski – trener lekkoatletów i prezes LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) zostali docenieni przez marszałka województwa, który przyznał doroczne nagrody za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej.

W tym roku nagrody w pięciu kategoriach otrzymało siedem osób. Paweł Skowroński i Krzysztof Krzywosz jako najlepsi sportowcy, Paula Bzura – najlepszy młody sportowiec; Anna Omielan – najlepszy sportowiec niepełnosprawny; Yang He i Wacław Tarnacki – najlepszy trener; oraz Andrzej Korytkowski i Romuald Chyliński – za całokształt działalności.

Każda z przyznanych nagród wynosi 6500 złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę