Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Z nożem w obronie żony...

Dwóch ugodzonych nożem mężczyzn trafiło do zambrowskiego szpitala. To bracia. Nożem ugodził ich trzeci z rodzeństwa, który wracając do domu zobaczył jak bracia biją jego żonę. Okazało się, że wszyscy byli pijani.

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę  w Grądach Woniecko. Jak podaje policja po południu dyżurny zambrowskiej policji został powiadomiony o dwóch rannych mężczyznach, którzy najprawdopodobniej zostali ugodzeni nożem w trakcie awantury rodzinnej.
- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że dwóch braci w wieku 37 i 31 lat w mieszkaniu biło swoją bratową.  Wracający do domu mąż (29 lat) pokrzywdzonej widząc całe zdarzenie zaczął szarpać się z braćmi. W trakcie rękoczynów, do których doszło między mężczyznami dwóch z nich zostało rannych – podaje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, powołując się na opis zdarzenia sporządzony prze zambrowskich policjantów.
Okazało się, że zadane nożem rany nie były groźne. 37 i 31 latkowie po opatrzeniu ran zostali zwolnieni do domów. 29-latek trafił zaś do policyjnego aresztu.
- Teraz zambrowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia - dodaje sierż. Skutnik.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę