piątek, 20 października 2017 napisz DONOS@

Z nożem w obronie żony...

Dwóch ugodzonych nożem mężczyzn trafiło do zambrowskiego szpitala. To bracia. Nożem ugodził ich trzeci z rodzeństwa, który wracając do domu zobaczył jak bracia biją jego żonę. Okazało się, że wszyscy byli pijani.

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę  w Grądach Woniecko. Jak podaje policja po południu dyżurny zambrowskiej policji został powiadomiony o dwóch rannych mężczyznach, którzy najprawdopodobniej zostali ugodzeni nożem w trakcie awantury rodzinnej.
- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że dwóch braci w wieku 37 i 31 lat w mieszkaniu biło swoją bratową.  Wracający do domu mąż (29 lat) pokrzywdzonej widząc całe zdarzenie zaczął szarpać się z braćmi. W trakcie rękoczynów, do których doszło między mężczyznami dwóch z nich zostało rannych – podaje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, powołując się na opis zdarzenia sporządzony prze zambrowskich policjantów.
Okazało się, że zadane nożem rany nie były groźne. 37 i 31 latkowie po opatrzeniu ran zostali zwolnieni do domów. 29-latek trafił zaś do policyjnego aresztu.
- Teraz zambrowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia - dodaje sierż. Skutnik.

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0