Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Brąz dla AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża

Główne zdjęcie
Zawodniczki AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża i trener Wacław Tarnacki

Sukcesem zakończył się udział drużyny AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża w Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Tenisie Stołowym, które od czwartku do niedzieli odbywały się w Lidzbarku Warmińskim. Zespół w składzie: Monika Narolewska, Weronika Łuba i Edyta Szabłowska wywalczył brązowy medal w turnieju drużynowym.

Niestety łomżanki nie powtórzyły już tego wyniku w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej.
Najlepiej w grze pojedynczej zaprezentowała się Weronika Łuba kończąc turniej na 13-16 miejscu, troszeczkę gorzej wypadły Monika Narolewska oraz Edyta Szabłowska, które sklasyfikowane zostały na miejscach 17-24.
W grze podwójnej oba deble (Narolewska i Łuba oraz Szabłowska i Żyła - reprezentująca klub z Jastrzębia) odpadły już w pierwszej rundzie. Nie udało się również powtórzyć Monice Narolewskiej sukcesu z ubiegłego roku, gdzie wspólnie z Michałem Koryckim (MTS Kwidzyn) wywalczyli brąz w grze mieszanej. W tym roku ukończyli turniej na miejscach 9-16. Na takim samym etapie z walki o medale odpadli Weronika Łuba z Danielem Kisielewiczem (KKS SYGNAŁ Lublin) oraz Edyta Szabłowska i Antoni Witkowski (GLKS Nadarzyn).

Magdalena Sepczyńska

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę