Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Gangsterzy z podstawówki

Dwóch nastolatków grożąc pobiciem żądało od 13-latka 500 zł. Do zdarzenia doszło w piątek przed jedną z łomżyńskich podstawówek. Policja zasłaniając się dobrem szkoły, nie chce podać w której... Podaje jedynie, że napastnicy mieli 14 i 15 lat. Jeden z nich już przyznał się, że to nie było pierwsze jego usiłowanie wymuszenia rozbójniczego na koledze ze szkoły.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godzin 13. Na szczęście do pobicia nie doszło. Zdarzenie widziała jedna z nauczycielek szkoły, która w porę zainterweniowała. Policję o zajściu przed szkołą powiadomiła matka dziecka. Jak informuje Izabela Białomyzy z zespołu prasowego KMP w Łomży funkcjonariusz jeszcze w piątek zatrzymali jednego z napastników. 15-latek jest mieszkańcem podłomżyńskiej wsi. Podczas rozmowy z policjantami przyznał, że to już drugi w ten sposób żądał pieniędzy od 13-latka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę