Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zalało..., a to nie koniec

Wczorajsza wieczorna ulewa dała się we znaki mieszkańcom Łomży i regionu oraz strażakom. Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży strażaków wzywano aż 33 razy do wypompowywania wody, która wdzierała się przede wszystkim do piwnic domów. - Działania zaczęły się ok. godziny 19. a skończyły po północy – mówi dyżurny strażak. Strażacy interweniowali w Łomży, ale także m.in. w Kupiskach, Mątwicy i Czarnocinie.

Także na dziś praktycznie przez cały dzień w regionie ma być pochmurno Synoptycy zapowiadają, że występować będą przelotne opady deszczu, lokalnie silne a po południu burze. Temperatura maksymalna od 18 do 20°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych silny do 55 km/h, północny.
Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW przewiduje, że w ciągu nocy (z poniedziałku na wtorek) na metr kwadratowy powierzchni może spaść od 10 do 25 litrów wody, a lokalnie zwłaszcza na południu województwa opady mogą osiągnąć poziom 30-35 l/m2.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę