Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pochmurno... i burzowo

Weekend nie zapowiada się najlepiej. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW po raz kolejny przedłużają ostrzeżenia przed burzami, która mogą występować w regionie. Niestety w sobotę i niedzielę słońca będzie jak na lekarstwo, za to możliwe są opady deszczu.

Jak ostrzega Tomasz Siemieniuk w trakcie dzisiejszych burz opady deszczu wyniosą od 10 do 15, a lokalnie nawet 20 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni. Może im towarzyszyć także silny wiatr, który w porywach osiągnie do 55 - 70 km/h. Przewidywane skutki nawałnic to tradycyjnie już zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia od uderzenia piorunów; łamanie gałęzi, utrudnienia na terenach zurbanizowanych.
W sobotę i niedzielę burz raczej już być nie powinno, ale pogody ładną nie będzie można nazwać.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę