Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Prmocja wewnętrzna z dn. 14.05.2010-Piknik W Twierdzy 2010

Na prośbę Pana Dariusza Kruszewskiego informujemy Państwa, iż na dzień 6 czerwca 2010r. zaplanowana jest impreza pn. „Piknik W TWIERDZY ŁOMŻA 2010” w Piątnicy. W ramach uświetnienia pikniku zostały zaproszone znane zespoły muzyczne, m.in. Czerwone Gitary. Za pośrednictwem biura Izby Pan Kruszewski zwraca się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do przedsięwzięcia w formie partnerów imprezy. Szczegółowe informacje dotyczące współpracy w załączonym dokumencie.

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę