Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

33 obwody do głosowania w Łomży

Właśnie ukazało się obwieszczenie Prezydenta Miasta Łomża o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczonych na niedzielę 20 czerwca 2010 roku. W całym mieście – tradycyjnie już - będą 33 lokalne wyborcze. 30 stałych i trzy „specjalne” utworzone podczas ostatniej sesji Rady Miasta w budynkach szpitala przy Al Piłsudskiego i M. Skłodowskiej-Curie, oraz DPS przy Polowej

Jak podano w obwieszczeniu lokale siedzib obwodowych komisji wyborczych nr: 2, 3, 10, 13, 15, 21, 22, 29, 30, 31, 32, 33 dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę