Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Szetpel z usługami w Niemczech

Szeptel S.A. zawarł kolejną umowę tym razem z austriacką firmą VASCON Telekomunikationsdienstleistungs GmbH Wien, dotyczącą wprowadzenia usług dodanych szepietowskiej spółki na rynek niemiecki. Będzie to czwarty kraj, po Czechach, Słowacji i Austrii, gdzie Szeptel uruchomi usługi dodane dla abonentów sieci telekomunikacyjnych.

Niemiecki rynek telekomunikacyjny należy do największych w Europie i liczy około 120 milionów abonentów, sieci stacjonarnych i komórkowych.
Usługi dodane oferowane przez Szeptel docierają więc obecnie do 180 mln abonentów w Polsce, Czechach, Słowacji, Austrii i Niemczech.

Jak informuje Zarząd PT Szeptel S.A. przychody spółki w tym roku ukształtują się na poziomie nie mniejszym niż 29 mln złotych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę