Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami

Andrzej Wołkowycki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW, podaje że do wieczora (godz. 21.) nad województwem podlaskim przemieszczać się będą - z południowego wschodu na północny zachód – burze z możliwymi silnymi porywami wiatru i ulewnymi opadami deszczu.

Przewiduje się, iż podczas burz opady deszczu wyniosą 10-20 mm, a lokalnie nawet 30-40 mm czyli od 30 do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr osiągnie w porywach do 70 km/h.

Możliwe skutki takiej pogody to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia od uderzenia piorunów; łamanie gałęzi, utrudnienia  na terenach zurbanizowanych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę