Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Będą burze

Wiesław Winnicki Dyżurny synoptyk z białostockiego Zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega przed burzami, które niemalże do północy mogą przechodzić nad regionem. Lokalnie może silnie wiać i spaść nawet 20 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

Jak podaje  synoptyk dziś do godz. 23.00 na terenie województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie miejscowych burz, podczas których opady deszczu wyniosą 5-15 mm, lokalnie 20 mm,  a wiatr osiągnie w porywach do 60 km/h.
Przewidywane skutki takiej pogody to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia od uderzenia piorunów; łamanie gałęzi, utrudnienia  na terenach zurbanizowanych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę